top of page
1.png

Ефективнiсть засобу

16.png

Застосування на початкових фазах росту допомагає подолати клiматичний та гербiцидний фактори стресу та сприяє кращому укорiненню рослини.

Засiб допомагає  формувати мiцну кореневу систему, що є запорукою  хорошого врожаю.

12.png

Пришвидшення процесу споживання поживних речовин та метаболiзму сприяє опiрностi рослин шкiдникам та грибковим захворюванням. Всiм вiдомо, що, в першу чергу, шкiдники, як i грибковi захворювання, вражають слабкi рослини.

14.png

Ефективнi компоненти є довгостроково доступними, а саме в перiод стресових ситуацiй, спричинених рiзними факторами, в перiод менш активного споживання поживних речовин, коли рослина їx найбiльше потребує.

11.png

Сприяє «продовженню» перiоду продуктивного росту, що означає  виробництво якiсного меркантилу на рiвнi генетичного максимуму рослини.
 

15.png

Екологiчно чистий, нешкiдливий для здоров'я засiб, котрий можна змiшувати iз пестицидами.

13.png
17.png

Давайте покращувати економiку культивування природними засобами. Без шкоди та токсичних речовин. Природа дiйсно в змозi це зробити, i саме вона пропонує нам це понад мiльйони рокiв. Тож давайте навчимось до неї прислухатись.

незважаючи на клiматичнi умови, поповнювати

 потреби в поживних речовинах та мiкроелементах, особливо це стосується перiоду посухи, що перешкоджае рослинам отримувати поживнi речовини.

Большой картофель

захищати рослини вiд клiматичних та пестицидних стресових чинникiв, що блокують як рiст рослин, так i процес метаболiзму, що, в свою чергу, призводить до стагнації розвитку та зниження рiвня економiчних параметрiв рослин.

Салат айсберг

якiсне комплексне живлення для листового покриву приносить миттєвий ефект та зменшує ризик втрати поживних речовин, через невiдповiднi погоднi умови. Наш засiб мiстить активнi компоненти, що покращують процес поглинання речовин iз поверхнi листя. 

редис

Збiльшення пропорцiй застосування промислових добрив та пестицидiв не є вирiшенням проблеми врожайності. Таким чином, ситуацiя тiльки загострюється. Ми в Словаччинi про це добре знаємо. У країнах Захiдної Європи, Словаччинi та Чexiї, є величезнi площi стерильних земельних дiлянок, мертвих, непридатних для ведення сiльського господарства. Це регiони, що тривалий час були зерновими та харчовими джерелами для всiх країн. Сьогоднi це просто мертвий грунт, пiд котрим ще є отруйна вода, забруднена азотом i пестицидами. 

10.png
bottom of page